Kā Tavā dzīvē palīdzējušas zināšanas, kuras nākušas caur Evitas praksēm, lekcijām vai konsultācijām? Kuram un kad vērtīgas?

Evitas zināšanas ir dimantu vērtas, kā dzīves karte, pēc kuras var vadīties ejot savu dzīves ceļu , kurš ir ar dažādiem notikumiem piesātināts. Evitas zināšanas palīdz iziet gludāk, mierpilnāk ikvienus dzīves notikumus, saglabājot sevī cieņu, mieru un savienošanos ar sevi, nepazaudējot savu būtību! Šīs ir sakrālas zināšanas par dzīves gudrību, tās pamatiem un visuma uzbūvi, kā darbojas visums un to likumu kārtību, kā to izmantot un integrēt šajā dzīvē, lai saniegtu savus mērķus, būt laimīgam, iedvesmotam, ar dzīvesprieku turpināt šo dzīvi un t.t. Kuram un kad vērtīgas ir šīs zināšanas. 1. Kad viss vecais jūk un brūk. 2. Atgriešānās pie sevis, savā centrā , kodolā. 3. Pāreja jaunā etapā. 4. Atvērt savas spējas. 5. Nomācoša dzīves situācija, ar ko nespēj tikt galā.

Pirmkārt, zināšanas par laika līnijām. Savu dvēseli,tās sadzirdēšanu, nosinhronizēšanu caur dziļām transformācijām, kas ne vienmēr ir viegli. Sapratni caur SAJŪTU, ka pastāv nesataustāmi spēki, kas nav racionāli ar faktiem pierādāmi-ka tie mums ir blakus un vada mūs. Ka es redzu, dzirdu, jūtu skaidri, ja ieklausos savā intuīcijā un TICU tai. Evita caur savām iekšējām zināšanām, īpašo enerģētiku, ko var sajust retrītos, lekcijās, meditācijās, jogas-elpošanas praksēs, individuālajās sesijās, sarunās-cilvēku UZVED uz dvēseles ceļa. Šim procesam ir jāļaujas. Tas darbojas, ja cilvēks ir GATAVS ļauties šiem procesiem, bez iekšējā kritiķa-es zinu labāk. No savas pieredzes-tas būs noderīgi tad, kad dzīvē atnāk periods-esmu kaut kur iestagnējis. Man nepieciešams, kas vairāk, blakus zemes matērijas labumiem un sasniegumiem. Dziļāks piepildījums-un tas tomēr nāk no dvēseles dzīlēm.

Mīļā Evita! Satiku Tevi, kad dzīvē un dvēselē bija īpaši smagi - nezināju, kā sevi savākt un izdzīvot garīgi. Kā tāds labais eņģelis Tu mani esi vadījusi uz apzinātību, sevis pieņemšanu un mīlēšanu, sievietes izaugsmi un drosmi. Tavas elpošanas prakses dod vērtīgu instrumentu, ka strādāt ar sevi trauksmes un krīzes brīžos, Tavi vārdi un rokas prot mierināt un dziedināt ar pieskārienu . Pirts prakses brīnišķīgi atbrīvo mūsu pirmatnējo spēku un māca izbaudīt mirkli ar sevi. Novērtēju Tavas vērtīgās lekcijas un sarunas par sievietes būtību un enerģiju! Ar Tevi kopā ejam tādu prāta, emociju un dvēseles attīrīšanās ceļu. Tavs atbalsts man ļoti palīdzējis sadzirdēt sevi, noticēt un pieaugt apzinātībā, pašcieņā, mīlestībā. Paldies Tev!

Dažreiz dzīvē cilvēkam ir nepieciešams kāds kurš ir vienkārši līdzās, uzdod īstos jautājumus, pasaka pareizos vārdus, veic kopā ar tevi nepieciešamās prakses. To var saukt par dzīves kouču, Gaismas Skolotāju vai jebko citu, kas labpatīk. Mana Gaismas Skolotāja un dzīves koučs, - kura šajā dzīves posmā iet man līdzās, kad nepieciešams - ir Evita.