Dvēseles čuksti - amberlighthealing.com

Dvēseles čuksti

DVĒSELES ČUKSTI ir veltījums zvaigžņu bērnu jeb eņģeļu bērnu vecākiem – māmiņām, tētiem, viņu brāļiem un māsām. Šī grāmatiņa ir vēstule no Dieva, no manas sarunas ar Dievu laikā, kad ar ģimeni gājām cauri sērām un zaudējuma sāpēm, un galvā skan simtiem jautājumu ik brīdi un nezini, kur rast mieru un mierinājumu. Nezini, kā lai sadziedē brūci, kura briesmīgi sāp un atgādina par zaudēto. 

dvēseles čuksti

Grāmatiņa, kura atnāca pie manis no lielas MĪLESTĪBAS telpas…

Mūsu bērns nodzīvoja 39 dienas. Šīs dienas izmainīja mūsu dzīves, liekot nogrimt līdz dziļākā bezdibeņa pašai apakšai, lai tajā atklātu dievišķo dzirksti, drosmi, iedvesmu un neizsmeļamo radīšanas potenciālu, kas mīt mūsu dvēseles dzīlēs. Esmu pateicīga, ka mani bērni ir izvēlējušies mani par savu mammu, lai es iemācītos mīlēt un iepazītu beznosacījuma mīlestību. 

Nav svarīgi, vai mēs kopā ar savu bērnu esam pavadījuši tikai pāris nedēļas puncī, mēnesi pēc dzemdībām vai piecdesmit gadus. Mēs esam satikušies. Mēs esam viens otru izmainījuši, pieskaroties ar mīlestības spārniem. Šāda pieredze atver dvēseli, lai mēs spētu to sadzirdēt. KLUSUMS dziedē sāpes. Un, beidzot nonākuši klusumā, mēs sadzirdam savu dvēseli un Dievu. Beidzot mēs spējam ieraudzīt lietas to patiesajā gaismā, jo mūsu dvēseles gaisma IZGAISMO.

No lasītājiem:

“Dvēseles čuksti ir realitātes atspoguļojums, tā ir sirdsbalss, tā ir saikne ar dievišķo, par kur esam aizmirsuši un vairs nemākam to saklausīt.. jo prāts un vēlmes koncentrējas uz ego un baudu piepildījumu.” (Inese)

“Kad visas liekās dekorācijas un maskas nokrīt, paliek dvēseles čuksti. Dzidra patiesības elpa, skaidrs avots no senatnes, kas savij gadu tūkstošus ar tagadni un nākotni.”

 (Andrita Grīnberga)

Grāmatiņu var iegādāties “Zvaigzne ABC” grāmatnīcās vai, pasūtot šeit:

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/120893-dveseles_cuksti.html

Autora honorārs tiek novirzīts BKUS “Vecāku mājai”.

http://www.vecakumaja.lv/

dvēseles čuksti

Grāmata "Dvēseles čuksti" (LAT valodā/drukātā versija)