Par mums - amberlighthealing.com

ALH kopiena Tavas dzīves radošām pārmaiņām

Evita Maurmane, AMBER LIGHT HEALING izsapņotāja un radītāja. Evita Maurmane ir personības izaugsmes trenere, atdzimšanas elpošanas terapeite, dziedniece un vairāku grāmatu - "Dvēseles čuksti" , "Laika grāmata", "Māras Zeme Latvija", "39" - autore. 

Evitas izziņas jomas ir cilvēka ceļš no dzimšanas brīža līdz brieduma gadiem, kā arī reinkarnācijas psiholoģija, cilvēka patiesā būtībā un personības izaugsme, palīdzot integrēt visus unikālos talantus dzīvē.

Vairāku gadu pieredze individuālajās un grupu regresijas sesijās, meditācijās un konsultācijās par cilvēka dzīves ceļa izvēlēm, talantiem un attiecībām ar apkārtējo pasauli. Šobrīd par šīm tēmām viņa vada lekcijas, meditācijas, nodarbības un svētceļojumus, kuros Dvēsele saņem dziedināšanu caur dažādām laika līnijām, lai cilvēka sirds, prāts un jūtas spētu vienoties par apzinātu izvēli tagadnē, saskaņā ar Visuma radošās enerģijas plūsumu. 

Evitas iedvesmas un spēka AVOTS ir DABA – ziedu enerģija, radīšanas pirmelemeti – uguns, ūdens, zeme, gaiss. Evitas spēka vieta ir mežs, jūra un klusums, kā arī viņas ģimene, bērni – pēcnākamie. Katras Dvēseles ceļš ir unikāls, tas veido neatkārtojamu rakstu Visuma telpā. 

“Iet savu Dvēseles ceļu tas nebūt nenozīmē, ka tas būs rozēm kaisīts vai to visu laiku apspīdēs spoža gaisma. Mūsu dzīves ceļš ir mainīgs. Tajā ir arī daudz ērkšķu un tumsas, bet mums vienmēr tiek dota iespēja. Mūsu uzdevums ir mainīties. Lai mēs kļūtu par labākiem cilvēkiem, izmainot destruktīvo un graujošo. Lai mēs dzīvotu pilnīgu dzīvi.”

Evita Maurmane

AMBER LIGHT HEALING ir šeit, lai Tu uzzinātu par nodarbībām, meditācijām, svētceļojumiem, retrītiem Latvijā un citās skaistās vietās uz planētas Zeme, kā arī par mūsu vieslektoru pasākumiem. ALH kopiena Tavas dzīves radošam pārmaiņām - Mīlestībā, pateicībā un priekā!

Evita Maurmane

AMBER LIGHT HEALING radītāja

Dziedniece

Personības izaugsmes trenere

Apzinātas elpošanas terapeite

Pasniedzēja